Лінія з виробництва пластівців

Лінія призначена для виробництва вівсяних пластівців

Виробництво вівсяних пластівців це технологічно відносно складний процес, при якому завдяки механічним і гідротермальним процесам із зерен виготовляються легкозасвоювані та хімічно стабілізовані пластівці для безпосереднього споживання або для подальшої обробки харчових продуктів, наприклад, для виробництва батончиків мюслі. Вівсяні пластівці необхідно стабілізувати, щоб можна було зберігати протягом тривалого часу без будь-яких змін якості. Ця технологія також дозволяє робити пластівці з інших видів культур, таких як спельта або пшениця.

Компанія JK Machinery, один з найбільших чеських виробників обладнання для післязбиральної обробки сільськогосподарських культур. Компанія пропонує своїм клієнтам у багатьох країнах індивідуальні поставки машин і аж до готових рішень «під ключ» для післязбиральних ліній.

Опис лінії з виробництва пластівців

Приймання та очищення:
Для отримання якісних пластівців необхідно вибирати якісну початкову сировину. Для очищення та відділення домішок використовуються очисні машини. Основними машинами для очищення є зерноочисна машина VibroMAX JCM, каменевідбірник JGD та трієр JCT.

Лущення:
Горизонтальна оббивальна машина JHS видаляє поверхневий шар зерна, що містить мікротоксини, такі як афлатоксини або фузарію.

Очищення після лущення:
Після процесу лущення, сировина очищається на зерноочиснику VibroCompact JCC для видалення лушпиння та дрібних домішок і подрібленого зерна. Далі слідує остаточне очищення на пневматичному сортувальному столі JGT, де видаляються нестандартні зерна, заражені шкідниками або засохлі.

Пропарювання, плющення та сушіння:
Перед плющенням зерна на плющильній машині зерно піддається гідротермічній обробці, щоб забезпечити належне пропарювання та забезпечити його хімічну стабільність. Для цього використовуються парові шнеки та гідротермальна колона з точно регульованим дозуванням вологості та температури. Після плющення пластівці піддаються сушінню до необхідної вологості для складування.

Фасування:
Перед фасуванням у мішки, пластівці проходять контрольне просіювання на зерноочисній машині VibroCompact JCC.