Спонсорство

Всі ми у JK Machinery повністю усвідомлюємо свою соціальну відповідальність. Ми допомагаємо там, де це необхідно як приватним особам, так і компаніям. Щоб ця підтримка мала сенс і використовувалася там, де вона найпотрібніша, ми встановили основні засади нашого спонсорства. Ми намагаємося, щоб наше партнерство з цими організаціями було довгостроковим і щоб вони знали, що вони можуть розраховувати на нашу підтримку на регулярній основі. При цьому нашим пріоритетом є розподіл допомоги між суб’єктами різної спрямованості та її регіональний розподіл по країні.
Наша допомога — це подяка всім людям, які працюють у цих організаціях і таким чином забезпечують неоціненну підтримку для всього нашого суспільства. Дякуємо вам!

Підтримка діяльності людей з фізичними, розумовими та комбінованими порушеннями

SK KAPŘI

Пан Іван Юна з Йіндржихова Градца (Ivan Jůna, z Jindřichova Hradce) з 2001 року керує спортивним клубом Kapři, який призначений для людей з фізичними, психічними та комбінованими порушеннями, як уродженими, так і після травм. Переважним змістом програми SK KAPRI є теоретичні та практичні заняття з плавання для дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями. Заняття проводить досвідчений інструктор за допомогою волонтерів. Плавання допомагає клієнтам з обмеженими можливостями покращити свій фізичний та психічний стан, дає їм нові стимули, а також незвичайний досвід дружби та роботи в команді. Клуб регулярно організовує змагання з плавання для спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Серед найвідоміших перегонів – «Vajgarský kapr».

Іван Юна (Ivan Jůna) разом із іншими волонтерами також є співорганізатором популярного літнього табору для своїх підопічних.

Гідний догляд та доступ до людей в останні моменти їхнього життя

ХОСПІС СВ. ШТЕПАНА

Кінець життя – складний, але важливий період. Важливо для тих, хто йде та тих, хто залишається. Своєю малою мірою ми намагаємося зробити свій внесок у те, щоб відхід був більш стерпним і якомога гіднішим.

У хоспісі всі його клієнти отримують необхідний догляд протягом цілого дня, сім’ї та відвідувачі тепло приймаються без обмежень, клієнти мають доступ до бібліотеки, художніх майстерень, вони можуть присвятити себе музиці. Все адаптовано до якісного дня.

Вони з великою повагою ставляться до всіх, хто бере участь у функціонуванні та роботі хоспісу в Litoměřicích. Ми вас цінуємо!

Освіта у системі охорони здоров'я

ІКЕМ - Інститут клінічної та експериментальної медицини

Інститут клінічної та експериментальної медицини (IKEM) є найбільшою спеціалізованою клінічною та науково-дослідною установою в Чеській Республіці.

Завдяки науці в охороні здоров’я все людство досягло величезного прогресу. У JK Machinery ми цінуємо роботу співробітників Інституту клінічної та експериментальної медицини. Ми вважаємо, що донорство має сенс. Саме тому ми щорічно підтримуємо діяльність Професійного освітнього центру донорства органів IKEM (Odborného edukačního pracoviště pro dárcovství orgánů IKEM).

Дозвілля для дітей та молоді

ДУКЛА ПРАГА

РИМСЬКИЙ КАТОЛИЧНИЙ ПРИХІД ТАБОР-КЛОКОТИ

Ми розуміємо, що майбутнє землі залежить від наших дітей. Однак не всі діти мають рівні стартові можливості. Саме тому ми завжди підтримуватимемо дітей у їхній вільний час, проведений з користю. Будь то спорт, культура чи інші групи та об’єднання за інтересами.