JCR 05

JCR 05

JCR 08

JCR 08

JCR Повітряно-ситові сортувальники

Повітряно-ситовий сортувальник JCR дуже точно сортує та очищає матеріал на ситах за допомогою повітряного потоку, що проходить через ці сита. Тяжкі фракції проходять крізь сито, а легші, перебуваючи у зваженому стані, переміщаються по ситу з великими домішками.

Привід сепаратора забезпечує пара вібраційних двигунів. Машина забезпечена двома рядами сит, розташованих один над одним, де кожен ряд складається у свою чергу з трьох сит. Таке компонування сит дозволяє ділити матеріал на три фракції просипу крізь сито і дві фракції сходу з сит. Сита очищаються гнучкими кульками. Повітряний потік, який проходить крізь окремі сита, точно регулюється. Правильний підбір сит відповідно до сортованого матеріалу і точне регулювання потоку повітря, що проходить, є гарантією точного сортування за розміром і за питомою вагою матеріалу, що переробляється. Чистота обробленого продукту, яку можна досягти, зазвичай перевищує 99,5%. Швидкість проходження матеріалу через машину можна регулювати. За допомогою спеціального підйомного пристрою можна легко здійснити заміну сит відповідно до необхідних потреб. Аспірацію забезпечує радіальний вентилятор (JVR). Повітря, що відводиться, необхідно очищати в відцентровому сепараторі (циклоні). Застосування окремих фракцій залежить від якості сировини, що надходить, від застосованих сит і кількості повітря, що проходить.

Матеріал, який переробляється за допомогою повітряно-ситового сортувальника JCR, повинен бути попередньо добре очищений, щоб досягти найвищої якості в процесі його очищення. При очищенні дрібного насіння та посівного матеріалу рекомендується доповнити сортувальник JCR пневматичним сортувальним столом JGT.


Переваги:
 • Дбайлива дія на матеріал, що сортується
 • Зручна доступність до всіх частин машини для очищення
 • Малі габарити та компактне виконання
 • Низька витрата електроенергії
 • Проста заміна сит
Можливості застосування:
 • Сортувальне та очисне обладнання в лініях для дрібного насіння та маку
 • Сортувальне та очисне обладнання в лініях для лущення
 • Очищення манної крупи в борошномельних млинах
 • Сортувальне та очисне обладнання для помелу борошна із цільного зерна
 • Сортувальне та очисне обладнання для очищення зерна та посівного матеріалу, включаючи його калібрування
 • Сортувальне та очисне обладнання в процесі обробки різної технічної сировини, типу: пластик, подрібнена гума, подрібнені штампувальні вироби, макуха тощо

Технічні дані:
Тип машини JCR 05 08
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Зернові (пшениця, овес) т/год 0,6 2
Трава т/год 0,3 1
Дрібне насіння т/год 0,15 0,5
ГАБАРИТИ
Довжина мм 2030 2670
Ширина мм 950 1255
Висота мм 1800 1955
ІНШЕ
Площа сит м² 1 2,1
Споживана потужність кВт 0,5 1,1
Споживана потужність вентилятора кВт 4 7,5
Вага кг 400 650
ПРИМІТКА
Параметри продуктивності обладнання інформативні та змінюються відповідно до виду, якості, вологості та ступеня забруднення матеріалу, що очищається.