JK Machinery

ПРО НАС

Компанія JK Machinery a.s. має 30-ти річний досвід у розробці та виробництві спеціального обладнання для сільськогосподарської та харчової промисловості. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво машин, проектування та постачання комплектних технологічних ліній з очищення, сортування, лущення та помелу сільськогосподарських культур. Компанія також займається розробкою та постачанням спеціального технічного обладнання для підприємств з виробництва борошна, солоду, пластівців, технологічних ліній з переробки та лущення різних сільськогосподарських культур та інших технологій для підприємств харчової промисловості.

JK Machinery виробляє та постачає зерноочисні машини сільськогосподарським підприємствам на території трьох континентів. Окрім Європи, наші машини широко застосовуються на підприємствах з виробництва насінневої продукції як у Південній Африці, так і для очищення зернових культур у суворих умовах російського Сибіру. Інноваційні, але при цьому максимально прості в експлуатації та обслуговуванні конструкції машин забезпечать підприємствам із переробки сільгосппродукції швидке повернення інвестицій. Наші замовники при цьому отримують дуже ефективні та комплексні рішення для післязбиральної обробки на своєму підприємстві.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Власні дослідні розробки та виробничі потужності JK Machinery, які є основою для реалізації постачання комплексних технологій як для малих фермерських підприємств, так і для великих агрохолдингів та насінневих заводів. Обладнання JK Machinery дозволяє проводити післязбиральну обробку практично всіх зернових, олійних та бобових культур. Технології очищення, сортування та подальшої обробки сільськогосподарських культур розробляються відповідно до вимог замовника, навіть для нестандартних параметрів вхідної сировини, коли використання інших технологій ускладнене або неможливе.

Машини та обладнання JK Machinery розроблені з використанням найсучаснішого програмного забезпечення та їх виробництво здійснюється на верстатах ЧПУ. Складання та комплектацію машин здійснюють досвідчені фахівці, з обов’язковою умовою ретельного контролю якості та випробування перед відправкою.

Для отримання оптимальних результатів параметрів ліній, що проектуються, технічний відділ JK Machinery поєднує відповідні принципи роботи різних машин, використовуючи при цьому найсучасніше комп’ютерне обладнання і наш багаторічний досвід роботи в даній галузі.

Окрім проектів у сільськогосподарській та харчовій промисловості, компанія все частіше застосовує свій досвід і в інших галузях – наприклад, при вторинній переробці промислових відходів. Фахівці JK Machinery готові виконати всі нестандартні чи інноваційні вимоги замовника, включно з комплексними рішеннями під ключ.

НАША КОНЦЕПЦІЯ

Компанія JK Machinery розвиває свою діяльність не тільки з постачання технічного обладнання та комплексних технологічних ліній, але й націлена на довгострокову співпрацю зі своїми замовниками. Ми завжди прагнемо знайти оптимальне технічне рішення для свого замовника та забезпечити надійну роботу поставленого обладнання. Окрім сучасних технологій, ми забезпечуємо всіх своїх замовників комплексними програмами з їхнього супроводу, і пропонуємо додатковий сервіс:

  • Безкоштовні консультації щодо вибору оптимальних рішень
  • Допомога при виборі обладнання з урахуванням усіх технічних вимог та кліматичних умов для кожного конкретного підприємства
  • Гарантійний та післягарантійний сервіс
  • Професійне навчання обслуговуючого персоналу
  • Оригінальні запасні частини з офіційною мережею своїх представництв
  • Монтажні та шефмонтажні роботи з встановлення обладнання та нових технологічних ліній, пусконалагоджувальні роботи

Ви теж хочете стати нашим задоволеним клієнтом?
Ви теж хочете стати нашим задоволеним клієнтом?
Наші фахівці готові допомогти вам.