Невелика післязбиральна лінія

Невелика післязбиральна лінія розроблена спеціально для дрібних фермерів як економічна альтернатива дорожчим і складнішим післязбиральним лініям. Лінія використовується для обробки сільськогосподарських культур відразу після збирання врожаю і може обробляти практично всі поширені типи сільськогосподарських культур, такі як зернові, бобові та олійні культури.

Компанія JK Machinery, один з найбільших чеських виробників обладнання для післязбиральної обробки сільськогосподарських культур. Компанія пропонує своїм клієнтам у багатьох країнах від індивідуальних поставок машин і до готових рішень «під ключ» для післязбиральних ліній.

Опис невеликої післязбиральної лінії

Комплект машин:
Очищення здійснюється ситовим зерноочисником VibroCompact JCC. Він може бути додатково обладнаний аспіраційною камерою попереднього очищення JAC для видалення легких домішок. Очищене зерно також ще очищається повітрям в аспіраційній камері на виході. Відведення повітря здійснюється вентилятором JVR, а відпрацьоване повітря перед випуском очищається у циліндричному циклоні JVC. Матеріал транспортується шнековими конвеєрами. Очищений матеріал фасується у мішки великого об’єму.