JHI 05

JHI 05

JHI Ударні лущильники

Лущильні машини JHI використовують ударну кінетичну енергію зерна, що летить. Машини можна використовувати для лущення соняшника та інших олійних культур з твердим лушпинням (оболонкою), яке відокремлюється при ударі. Їх можна використовувати також для лущення зернових. Для різних матеріалів доступні різні види лущильних сегментів (дисків).

Ударні лущильники JHI призначені для лущення олійних або зернових культур, у яких ядро ​​щільно не прилягає до лушпиння. З олійних культур – це, наприклад, соняшник, коноплі, морингу, кедрові горіхи, кісточки черешні. Із зернових культур – це, наприклад, овес, пшениця спельта, пшениця однозерна та пшениця двозерна. Обладнання не призначене для лущення насіння, у якого лушпиння щільно прилягає до ядра. Для такої сировини рекомендуємо застосовувати лущильник JHP.

Лущильник JHI призначений для лущення очищеної та відсортованої (відкаліброваної) сировини. Відлущений матеріал можна використовувати для прямого споживання цілого ядра, або може бути включений в наступні процеси харчової або комбікормової промисловості.

Після лущення необхідно провести відділення відлущеного лушпиння, уламків ядра, цілого ядра і нелущеного насіння. Продуктивність лущення вказана по вхідній сировині. Для налаштування оптимальних параметрів роботи машини використовується двигун із частотним перетворювачем.


Переваги:
  • Низьке енергоспоживання
  • Безшумність у роботі без вібрацій
  • Висока ефективність
  • Простота регулювання машини
Можливості застосування:
  • Лущення насіння соняшнику для виготовлення харчової продукції та перед пресуванням олії
  • Лущення інших олійних, лушпиння яких відокремлюється під впливом удару (коноплі, соя, ріпак, моринга, кедрові горіхи тощо)
  • Лущення зернових (овес, пшениця спельта, пшениця однозерна і пшениця двозерна.)

Технічні дані:
Тип машини JHI 05.1 LITE 05.2 PRO
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Продуктивність т/год 0,6-1,5 0,6-3
ГАБАРИТИ
Довжина мм 860 860
Ширина мм 895 895
Висота мм 1020 1020
ІНШЕ
Споживана потужність кВт 2,2 4
Вага кг 250 250
ПРИМІТКА
Низьке енергоспоживання та висока продуктивність